Pálava, Klentnice, Mikulovsko
ubytování v soukromí

Apartmány Klenotnice

Ubytování Pálava, Mikulovsko - ubytování v Klentnici

Vítáme Vás v penzionu Apartmány Klenotnice, který se nachází v malebné jihomoravské vinařské obci Klentnice v samotném srdci Pálavy.

Pálava a Klentnice zvlášť jsou díky jedinečným přírodním i historickým památkám a příjemnému klimatu právem považovány za klenoty Jižní Moravy. V dosažitelném okolí je mnoho atraktivních zajímavostí, které Vám pomohou zpříjemnit čas pobytu. Penzion je ideálním zázemím nejen pro příznivce aktivního odpočinku, ale díky své poloze a prostředí i pro hosty, kteří si chtějí jen v klidu spočinout, užívat si krásných výhledů a napít se dobrého vína.

Penzion poskytuje hostům naprosté soukromí díky své poloze u lesa, je zcela mimo hlavní komunikaci v obci a bezprostředně sousedí s 1. zónou CHKO Pálava – Národní přírodní rezervací Tabulová. Poloha v nadmořské výšce 345 m, na jihovýchodním svahu, umožňuje nádherný pohled do kraje přes vodní nádrž Nové mlýny a na hlavní pálavský hřeben s vrcholem Děvín. Ubytování poskytujeme ve dvou velkých, útulně zařízených apartmánech s vybavenou kuchyní. Apartmány mají samostatné vchody s možností prostupnosti dle potřeby hostů. Podkrovní apartmán je klimatizovaný. Přízemní apartmán je bezbariérový.

k20u

K dispozici je rozlehlá udržovaná zahrada s romantickými vyhlídkami a dvůr s jezírkem a venkovním grilem umožňující posezení u kulatého stolu pod starou lípou, nebo intimnější pobyt pod pergolou. Milovníci dobrého vína mohou využít i historický (200 let starý) sklep. Parkování je na vlastním pozemku přímo před penzionem.

Provoz je sezonní od dubna do listopadu, případně dle individuální dohody.